William Westall oljemålning

228993

WESTALL, William (1781-1850): Landskap med figurer, olja på duk, signerad Westall, 20x41 cm

Konst, Måleri

Rum 14

William Westall oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1157079
1 900
1156896
1 800
1156806
1155622
1149124

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.