Fickur i 18 k guld

228983

FICKUR, 18 k guld, 1800-talets slut, emaljtavla, breguetspiral, boett nr: 129518, innerboett i metall, diameter 48 mm, vikt 70 g

Saknar glas, boett med bucklor

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Kundcenter

Fickur i 18 k guld

Budhistorik (5 bud)
1138714
2 400
1136773
1136772
1134697
1 600
1130798

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.