Fickur 1800-tal

228974

DAMFICKUR, 18 k guld, ca 1860, emaljtavla, cylindergång, boett nr:16259, boett med räfflad kant, baksida med dekor i grön emalj och rosenstenar, nyckel finns, diameter 35 mm, vikt 26,5 g

Emaljskador

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Kundcenter

Fickur 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

1139102
2 400
1137933
1137932
1 400
1135442

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.