Antika föremål

228967

ANTIKEN, 18 föremål i lergods, glas och sten från antiken, medelhavsområdet, mellanöstern, höjd 2-10 cm, 1 tång och en dosa i form av armbandsur medföljer
PROVENIENS: Enligt uppgift inköpt i Rom under senare delen av 1940-talet

Skador

Etnografica

Monter 9

Antika föremål

Budhistorik (20 bud)
1138564
3 600
1137123
3 400
1137123
1130433
1131163

Slutpris SEK:
3 600
343 EUR, 386 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.