Reinhold Ljunggren litografi

228964

LJUNGGREN, Reinhold (född 1920): Vinterlandskap 1976, signerad R . Ljunggren, 288/360, färglitografi, 41x30,5 cm

Fack 13

Reinhold Ljunggren litografi
Budhistorik (6 bud)
1152086
550
1142775
500
1151910
500
1142775
450
1142477

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.