Spegel i gustaviansk stil

228963

SPEGEL, 1900-tal, gustaviansk stil, höjd 91x41 cm

Ommålad, skador

Speglar

Rum 2

Spegel i gustaviansk stil

Budhistorik (15 bud)
1137817
1138572
950
1137817
900
1137287
850
1136562

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.