Fickur 1800-tal

228962

FICKUR, 14 k guld, 1800-talets andra hälft, cylindergång, guillocherad och graverad urtavla i silver, boett med rokokodekor, boett nr: 30285 15512, innerboett i metall, diameter 40 mm, vikt 35 g

Ej funktionstestad, urtavla med smärre slitage

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Kundcenter

Fickur 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
1138426
2 800
1138425
2 600
1138424
2 400
1138423
1137914

Slutpris SEK:
2 800
294 EUR, 364 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.