James Coignard litografi

228960

COIGNARD, James (Frankrike 1925-2008): Komposition, signerad J Coignard, 7/30, etsning, 27x29,5 cm

Fack 13

James Coignard litografi
Budhistorik (2 bud)

1151731
550
1142018
500

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.