Antonio Clavé litografi

228955

CLAVÉ, Antonio (Spanien, 1913-2005): Abstrakt, signerad Clavé, 40/75, färglitografi, bladstorlek 97x64 cm

Rum 7

Antonio Clavé litografi
Budhistorik (7 bud)
1151349
1151348
3 600
1151347
3 200
1151346
1151344
2 600

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.