Nattduksbord i valnöt

228953

NATTDUKSBORD, 1880-tal, valnöt, med stenskiva, höjd 69, 40x34 cm

Bruksslitage

Rum 6

Nattduksbord i valnöt

Budhistorik (17 bud)
1139554
1 300
1136246
1135379
1136243
1135379
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.