Nattduksbord 1940-tal

228952

NATTDUKSBORD, 2 st, 1940-tal, med stenskiva, björk , höjd ca 66, 39x40 cm

Slitage samt fanérskador, en med avvikande höjd

Rum 5

Nattduksbord 1940-tal

Budhistorik (32 bud)
1138746
3 800
1138745
3 600
1138740
3 400
1138737
3 200
1136479

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.