Fåtölj 1950-tal

228937

FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, möjligen Boet, röd ylleklädsel, ben i betsad björk

Möbler, Design

Rum 7

Fåtölj 1950-tal

Budhistorik (25 bud)
1140054
4 600
1140065
4 400
1140054
4 200
1140064
1140054
3 800

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.