Johan Johansson oljemålning

228935

JOHANSSON, Johan (1879-1951): Hallands Väderö 1936, signerad a tergo Johan Johansson, olja på duk, 39x52 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Johan Johansson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1151151
1151157
1 400
1151151
1 300
1151095
1144524

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.