Skåp 1800-tal

228934

SALSSKÅP, omkring 1800, furu, 4 lådor, höjd 197, 136x46 cm, nycklar finns

Senare beslag, slitage

Skåp 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
1138627
4 800
1138395
4 600
1138367
4 400
1137093
4 200
1127728

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.