Slagbord i furu

228927

SLAGBORD, 1800-tal, furu, spår av färg, höjd 75, 95x182 cm

Delar saknas, slitage, sprickor, ytskador

Rum 8

Slagbord i furu

Budhistorik (18 bud)
1139538
1 700
1139534
1 600
1139523
1139521
1 400
1139517
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.