Ljuskrona för sex ljus

228921

LJUSKRONA för sex ljus, 1900-talets mitt, olikslipade prismor, höjd 81 cm

Skador, enstaka prismor kan saknas

Belysning, Ljusstakar

Rum 14

Ljuskrona för sex ljus
Budhistorik (19 bud)
1139293
3 800
1139286
3 600
1139282
3 400
1139268
3 200
1139281

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.