Ljuskrona i gustaviansk stil

228920

LJUSKRONA för sex ljus, 1900-talets första del, gustaviansk stil, olikslipade prismor, höjd 73 cm

Lösa delar, prismor saknas, skador

Belysning, Ljuskronor

Rum 14

Ljuskrona i gustaviansk stil

Budhistorik (17 bud)
1139080
2 600
1139081
2 400
1139080
1139078
1139079
1 900

Slutpris SEK:
2 600
273 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.