Einar Forseth blandteknik

228918

FORSETH, Einar (1892-1982): Skiss/förslag: "Coventry Cathedral", osignerad, blandteknik på kartong, 136x104 cm; oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

Skador, 2 delad

Konst, Måleri

Kundcenter

Einar Forseth blandteknik
Budhistorik (6 bud)
1138177
1138342
750
1138177
550
1136754
500
1136754

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.