Vladan Micic-Micke färgakvatinter

228909

MICIC-MICKE, Vladan (född 1945): (2), Kompositioner, färgakvatinter, signerade och daterade 88, 48x41 resp. 48x39 cm

Marginalveck

Rum 8

Budhistorik (2 bud)

1138228
1138091

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.