Vladan Micic-Micke färgakvatinter

228908

MICIC-MICKE, Vladan (född 1945): (2), Kompositioner, färgakvatinter, signerade och daterade 88, 39x49 cm

Veck

Rum 8

Budhistorik (3 bud)

1139406
1139394
1139368

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.