Lennart Jirlow litografi

228900

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Modellen", signerad L. Jirlow, 92/280, färglitografi, 39x50 cm

Fack 15

Lennart Jirlow litografi
Budhistorik (17 bud)
1139054
3 600
1139043
3 400
1139008
3 200
1138971
1138969
2 800

Slutpris SEK:
3 600
343 EUR, 386 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.