Nils Rundgren gouache

228887

RUNDGREN, Nils "Björnjägaren" (1890-1971): Naivistisk komposition, signerad och daterad Nils Rundgrenn 1971, gouache,28x41 cm

Konst, Måleri

Fack 17

Nils Rundgren gouache

Budhistorik (8 bud)
1138460
700
1138457
650
1138447
600
1129442
550
1138443
550

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.