Hjalmar Grahn oljemålning

228885

GRAHN, Hjalmar (1882-1949): Blomsterstilleben, signerad Hj Grahn, olja på pannå, 56x49 cm

Konst, Måleri

Fack 12

Hjalmar Grahn oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1137482
900
1137097
850
1137061
1137061
550
1128828
500

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.