Prydnadsglas Österrike

228883

PRYDNADSGLAS, 1 par, Österrike, troligtvis 1900-talets första hälft, dekor i guld och svart, höjd ca 13 cm

Slitage, repor, fotnagg

Glas

Monter 11

Prydnadsglas Österrike

Budhistorik (5 bud)
1139251
900
1139230
1138706
1136767
1134297

Slutpris SEK:
900
95 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.