Joan Miro färglitografi

228878

MIRO, Joan (1893-1983): 2 st, Kompositioner, ur "Derrière le Mirroir", osignerade, färglitografi, Mourlot 365 resp 374, 37x27 cm

Fack 1

Joan Miro färglitografi

Budhistorik (7 bud)
1139535
550
1139528
500
1139531
500
1139528
450
1139490

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.