Joan Miro färglitografi

228877

MIRO, Joan (1893-1983): 2 st, Kompositioner, ur "Derrière le Mirroir", osignerade, färglitografi, Mourlot 367 resp 369, 37x27 cm

Fack 4

Joan Miro färglitografi

Budhistorik (13 bud)
1139118
1139104
750
1139114
750
1139104
700
1139106
650

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.