Joan Miro färglitografi

228876

MIRO, Joan (1893-1983): 2 st, Kompositioner, ur "Derrière le Mirroir", osignerade, färglitografi, Mourlot 363 resp 365, 37x27 cm

Fack 13

Joan Miro färglitografi
Budhistorik (11 bud)
1148077
1148006
750
1148075
700
1148006
650
1148074
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.