Joan Miro färglitografi

228874

MIRO, Joan (1893-1983): 2 st, Kompositioner, ur "Derrière le Mirroir", osignerade, färglitografi, Mourlot 369 resp 375, 37x27 cm

Fack 13

Joan Miro färglitografi

Budhistorik (4 bud)

1138678
450
1137909
1137007
1136625

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.