Yngve Berg oljemålning

228862

BERG, Yngve (1887-1963): "Ullas överfart till Djurgården", signerad Yngve-57, olja på pannå, epistel nr:25, ca 33x41 cm

Smärre ytfläckar

Konst, Måleri

Rum 4

Yngve Berg oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1136689
1131298
1131297
950
1131296
900
1131294
850

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.