Maritn Säflund oljemålning

228858

SÄFLUND, Martin (1894-1976): Uppsalamotiv, signerad M Säflund, olja på pannå, 45x54 cm

Konst, Måleri

Fack 18

Maritn Säflund oljemålning

Budhistorik (21 bud)
1138275
1 700
1135094
1 600
1138267
1135094
1 400
1135597
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.