Georg Lindström

228857

LINDSTRÖM Georg (född 1912): "Kärlekens skyltfönster", signerad och daterad Georg Lindström 1965-69, olja på pannå, 41x46 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Georg Lindström

Budhistorik (13 bud)
1139007
1137357
1 400
1136735
1 300
1137352
1136735

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.