Jean Benoit Winkler etsning

228851

WINKLER, Jean Benoit, "Der Vortreffliche Schwedische Pallast zu Drottningholm gegen den Garten" (tittskåpsbild). Augsburg u.å. (sent 1700-tal).
Kol. graverad plansch ca 300x390 J. B. Winkler eft. J. Miller.

Smärre fläck

Fack 16

Jean Benoit Winkler etsning
Budhistorik (2 bud)

1138431
1132389

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.