Oljemålning

228843

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Gårdsmotiv, olja på duk, 54x65 cm

Uppfodrad

Konst, Måleri

Rum 2

Oljemålning

Budhistorik (23 bud)
1138774
9 000
1138768
8 800
1138772
8 800
1138768
8 600
1138770
8 400

Slutpris SEK:
9 000
869 EUR, 986 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.