Skål Stålhane

228836

SKÅL, stengods, Carl Harry Stålhane, Rörstrand, glaserad med reliefdekor, unik, numrerad *176, signerad Rörstrand CH Stålhane -62 SWEDEN, diameter 25 cm

Keramik/Porslin, Design

Monter 9

Skål Stålhane

Budhistorik (7 bud)
1139573
550
1139563
500
1139561
450
1139549
1139560

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.