Lisa Larson luftballong

228833

FIGURIN, stengods, Lisa Larson Gustavsberg, luftballong, ur serien "Traffic", stämplad Gustavsberg Traffic Lisa L Sweden, höjd 21,5 cm

Smärre ytslitage, hänganordning saknas

Keramik/Porslin, Design

Monter 9

Lisa Larson luftballong

Budhistorik (15 bud)
1138148
4 600
1138932
4 400
1138148
4 200
1138926
4 200
1138148
3 800

Slutpris SEK:
4 600
439 EUR, 494 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.