Figurin sterlingsilver

228832

FIGURIN, förgyllt sterlingsilver, föreställande en hjort, monterad på grön stenplatta, Súhai, begränsad upplaga, nr 102/560, Kina, 1960-tal, höjd 17 cm, originaletui

Silver

Monter 11

Figurin sterlingsilver

Budhistorik (6 bud)
1135323
3 200
1127749
1135322
1127749
2 800
1135320
2 600

Slutpris SEK:
3 200
336 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.