Omega herrarmbandsur

228827

OMEGA, herrarmbandsur, 1950-tal, manuellt verk, plexiglas, stålboett, caliber: 283, verk nr: 12294122, modell nr: 2537-10, breguetspiral, svart läderarmband (ej original), diameter inkl. krona 38 mm

Glas med repor, boett med slitage, tavla med fläckar

Klockor/Ur, Fashion

Kundcenter

Omega herrarmbandsur

Budhistorik (9 bud)
1147384
750
1148552
700
1147384
600
1147304
550
1147009
500

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.