Fotoalbum

228813

FOTOALBUM, 3 st, ca 1880-1910-tal, bl a visitkortsfotografier, bl a Luleå, bl a von Rosen, Rudbec

Vissa blekta, några skador

Böcker/Kartor, Vykort

Monter 9

Fotoalbum

Budhistorik (13 bud)
1139203
3 800
1139140
3 600
1139140
3 200
1137536
1137536
1 600

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.