Heiner Peter Norberg blandteknik

228794

NORBERG, Heiner Peter (född 1939): Komposition, signerad och daterad Heiner P Norberg 75, blandteknik, ca 36x45 cm

Glas med ytsmuts

Konst, Måleri

Fack 13

Budhistorik

2014-02-11 kl 19:09
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.