Oljemålning

228787

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Sodom och Gomorra, olja på duk, ca 77x105 cm

Skador, dukhål, färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 2

Oljemålning

Budhistorik (16 bud)
1138922
1132487
1 900
1132480
1 700
1131156
1130310
1 300

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.