Zygmunt Kaczowka oljemålning

228779

KACZOWKA , Zygmunt (1915-1996): Jägare, signerad Z. Kaczowka, olja på duk, ca 50x70 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Zygmunt Kaczowka oljemålning

Budhistorik (18 bud)
1135505
4 400
1135491
4 200
1133705
1132486
3 400
1132481
3 200

Slutpris SEK:
4 400
420 EUR, 472 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.