Ellis Wallin oljemålning

228761

WALLIN, Ellis (1888-1972): Landskap, signerad och daterad Ellis Wallin -37, olja på duk, 53x64 cm

Hål i duken

Konst, Måleri

Fack 12

Ellis Wallin oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1128344
2014-02-04 17:13:33

2014-02-11 kl 21:27
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.