Staffan Liljefors oljemålning

228753

LILJEFORS, Staffan (1900-1982): Björn i vinterlandskap, signerad och daterad Staffan Liljefors 68, olja på duk, 50x65 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Staffan Liljefors oljemålning

Budhistorik (15 bud)
1138458
1 700
1135622
1 600
1132115
1135621
1 400
1132115
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.