Ivan Augustovich Veltz Ukranian landscape oil

228752

VELTZ, Ivan Augustovich (1866-1926): Ukrainskt landskap, signerad, olja på duk, 61x74 cm, originalram

Ändringar/tillägg
Ukranian Landscape, signed, oil on canvas, original frame

Konst, Måleri

Kundcenter

Budhistorik (103 bud)
1139437
244 000
1139461
242 000
1139437
240 000
1139460
238 000
1139437
236 000

Slutpris SEK:
244 000
23 546 EUR, 26 742 USD
Utropspris SEK:
100 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.