Olof Olle Ågren pastell

228749

ÅGREN, Olof Olle (1874-1962); Skärgårdsmotiv, monogrammsignerad och daterad OÅ-18, pastell, ca 31x29 cm

Konst, Måleri

Monter 11

Olof Olle Ågren pastell

Budhistorik (46 bud)
1138484
8 200
1138480
8 000
1138483
7 800
1138480
7 600
1138481
7 400

Slutpris SEK:
8 200
791 EUR, 899 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.