Mandolin

228748

MANDOLIN, Levin, 1940-tal, märkt tillverkningsnummer 127885, sunburst, längd 66 cm

Slitage, märken

Diverse

Rum 3

Mandolin

Budhistorik (7 bud)
1139214
550
1139142
500
1129327
450
1127712
1129326

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.