Oidentifierad konstnär Japan

228740

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Japan 1900-talets början): Aftonstämning vid havet, signerad, olja på duk, dukmått, 60x120 cm

Färgbortfall och dukskador.

Konst, Måleri

Rum 8

Oidentifierad konstnär Japan

Budhistorik (11 bud)
1138947
1137911
2 600
1137618
1136622
1 700
1136519
1 600

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.