Karaffer

228739

PARKARAFFER, 1900-talets första kvartal, glas, slipad dekor, höjd ca 26 cm

Invändig beläggning, proppar, smärre nagg

Glas

Monter 6

Karaffer
Budhistorik (19 bud)
1137599
1 300
1137431
1137431
1137598
1137431
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.