Oljemålning

228731

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, svinaherde, otydligt signerad, olja på duk, 61x71 cm

dukskador

Konst, Måleri

Rum 5

Oljemålning

Budhistorik (26 bud)
1147994
2 400
1147990
1147993
1147990
1147992
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.