Cecilia Björk olja

228726

BJÖRK, Cecilia (född 1971): "Waiting", signerad o daterad a tergo 14, 1/1, olja på duk, 121x80 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Cecilia Björk olja

Budhistorik (9 bud)
1153280
1153061
1153279
1153061
1152278
550

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.